Jump to Navigation

Místo konání   

14. Škola hmotnostní spektrometrie se bude konat v Kongresovém sálu v areálu Priessnitzových léčebných lázní nedaleko města Jeseník. Lázně leží ve svahu nejvýchodnějšího výběžku Rychlebských hor v průměrné nadmořské výšce 620 m n. m. Jedny z nejznámějších a nejnavštěvovanějších lázní na Moravě využívají příznivé klimatické podmínky a léčebnou sílu zdejších pramenů, objevenou legendárním „vodním doktorem“ Vincenzem Priessnitzem.

GPS:  N 50° 14.485 E 017° 11.268

 

Doprava

Autem:  Mapa s plánovačem trasy Pro domluvení spolujízdy můžete využít facebook.

Vlakem, autobusem: Vlakem nebo autobusem přijedete do města Jeseník (jízdní řády). Areál lázní se nachází 2 km od vlakového nádraží a 3 km od autobusového nádraží v Jeseníku. K cestě je možné využít autobusů městské hromadné dopravy nebo taxislužbu.

- MHD (linka 950112 Jeseník-Jeseník,Lázně)

- OK Taxi: Běžná cena z Jeseníku do areálu lázní je 110,- Kč.  Pro účastníky Školy MS je dojednaná snížená cena 90,- Kč (řidiči sdělte heslo „konference“). Telefonní číslo OK Taxi je 603 759 565.

 

Areál Priessnitzových léčebných lázní

Všeobecné informace o Priessnitzových léčebných lázních poskytují webové stránky www.priessnitz.cz.

Vedle léčebných a wellness programů nabízejí široké možnosti jak trávit volný čas formou sportu, výletů nebo kulturou. Bližší informace poskytne Lázeňské infocentrum

Mapa areálu ke stažení

 

 Main menu 2

about seo