Jump to Navigation

Program společenských večerů

 

Pro oživení společenských večerů jsme pro tento ročník Školy hmotnostní spektrometrie připravili následující program:

 

Pondělí 16. září

Vystoupení skupiny Jelení loje. Hudebně-dramatická skupina kolem herce a kytaristy kapely Václava Jelínka funguje sice teprve dva roky, v pražských i mimopražských klubech si již získala stovky fanoušků. Klasické jazzové a swingové skladby - Mr. Sandman, Lollipop nebo písničky z filmů Sedm statečných či West Side Story - totiž podávají jako úžasnou prvorepublikovou kabaretní show. O tu se stará hlavně kvintet ženských laní v kostýmech ve složení Jana Kollertová, Zuzana Hodková, Anna Suchánková, Johana Vaňousová a Elena Volpi. Slečny jsou nejen zdatné zpěvačky a instrumentalistky, ale také vystudované herečky, takže o ironické vtípky, improvizace a kabaretní scénky není nouze. Koncertní verze písniček tak často vznikají v průběhu vystoupení a může se stát, že na jeviště kapela zatáhne i samotné diváky.

 

Úterý 17. září

Vystoupení Šermířského spolku Jeseník a Folleto Ostrava. Tyto spolky předvedou humorné šermířské scénky a dobové tance z období 15 století.

 

Středa 18. září

Vzhledem k ohlasům některých účastníků na náročnost programu minulých Škol MS bude středeční večer pojat jako odpočinkový. V průběhu večera bude promítnut videozáznam pořízený na uplynutích ročnících Školy MS. Autorem záznamu je Prof. Vladimír Havlíček.

 

Čtvrtek 19. září

K tanci a poslechu bude hrát skupina KM Band. Hudební skupina KM Band vznikla v červnu 2010, kdy se poprvé ve zkušebně sešlo 5 muzikantů z Jeseníku a okolí. V jejich repertoáru je blues, gospel a moderní country. Skládají také vlastní písně.

 

 

Organizační tým 14. Školy hmotnostní spektrometrie přeje dobrou zábavu.

zpětMain menu 2

about seo